ورود به حساب كاربري 
نام کاربري :
کلمه عبور :
دسترسي :
کاربري
نمايندگي
تصوير امينتي
مشاهده تصوير جديد
محتواي عكس :
عضويت جديد

چهار شنبه 02 خرداد 1403
 قوانین استفاده از سامانه 

قوانین استفاده از سامانه و ارسال پیامک

لازمه استفاده از سرویس های پرشين اس ام اس ، پذیرفتن قوانینیست که در ذیل به صورت کامل ذکر شده است و هر کاربر میبایست این قوانین به صورت کامل مطالعه کرده و سپس سفارش پنل پیامک خود را ارسال نماید .
 
ماده ۱ : برای سفارش پنل پیامک ، کلیه کاربران می بایست اطلاعات مورد نیاز مانند ، نام – نام خانوادگی – شماره تلفن تماس – آدرس کامل پستی  – کد ملی و شماره شناسنامه را در اختیار پرشين اس ام اس قرار داده ( در فرم سفارش و آپلود مدارك از کاربر دریافت میگردد ) و پس از بررسی و تایید اطلاعات ثبتی ، و پرداخت هزینه سامانه ، نام کاربری و رمز عبور  پنل پیامک ، در اختیار کاربر مورد نظر قرار میگیرد .
 
ماده ۲ : ارسال پیامک با محتواهای زیر ممنوع و خلاف قوانین می باشد :
انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی ، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث ، مطالب نفرت آمیز ، …. ، غیر اخلاقی و غیر قانونی در متون پیامک های ارسالی خود
پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند : شرکت در انتخابات نامزد های مختلف ، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست
استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی
استفاده از متون مربوط به مطالب مستهجن ، افترا آمیز ، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی
بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد
ارسال لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید
ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه انواع داروهای گیاهی ، ترک اعتیاد ، چاقی و لاغری و پزشکی غیرقانونی می باشد و نیاز به کسب مجوز می باشد ، در صورت ارسال هرگونه پیامک در این باره پیگرد قانونی خواهد داشت. در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی و پزشکی غیرقانونی بوده و نیاز به کسب مجوز می باشد ، ارسال این گونه پیامک های پیگرد قانونی خواهد داشت . در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
تبلیغات شبکه ها و یا برنامه های ماهواره ای نیز غیرقانونی می باشد
ارسال پیامک های به دور از واقعیت حتی به قصد شوخی با دوستان و آشنایان غیرقانونی می باشد و پیگرد قانونی دارد. ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف از جانب اپراتورها (ایرانسل ، همراه اول … )
ارسال لطیفه ، جک ، مسائل خانوادگی وبرنده شدن جایزه (سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و …) یا دریافت اطلاعات بانکی و شخصی
ارسال هر گونه پیامک سرِکاری و بی محتوا
شوخی و ارسال سیاسی و ارسال هرگونه پیامک ناشناس ( مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد ) حتی برای تست
تمامی تبلیغات مرتبط با حوزه خدمات پزشکی و خوراکی ، آشامیدنی ، آرایشی و بهداشتی ، مکمل‌های غذایی و تجهیزات پزشکی بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی
فروش هرگونه فیلتر شکن یا V~P~N غیر قانونی بوده و حتی ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک ، غیر مجاز بوده و نه تنها پنل متخلف مسدود می گردد ، بلکه ایشان به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد .
 
با توجه به ابلاغیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ، ارسال پیامک های مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی ممنوع می باشد و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد .
 
ماده ۳ : کلیه پیامک های ارسال شده ، توسط واحد پشتیبانی پرشين اس ام اس بررسی و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده در ماده 2 باشد ، قوانین زیر بر آن اعمال خواهد شد .
- فوراً دسترسی کاربر به سیستم وبسرویس و پنل پیامک و سایر سرویس هایش قطع خواهد شد .
- اطلاعات کاربر جهت پیگیری بیشتر ، برای ستاد جرایم رایانه ای و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد .
در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید ، مسئولین پرشين اس ام اس می توانند بدون اخطار قبلی سیستم وب سرویس و پنل پیامک شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند .
 
ماده ۴ : پرشين اس ام اس تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد .
 
ماده ۵ : مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی ، به صورت کامل بر عهده شخص سفارش دهدنه پنل پیامک بوده و پرشين اس ام اس هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی آن کاربر مربوطه ندارد .
 
ماده ۶ : پرشين اس ام اس می تواند با توجه به سیاست های اعمال شده از طرف اپراتور های طرف قرارداد ، قوانین خود را تغییر دهد و در صورت نیاز ، مدارکی را نیز از مشترک ، درخواست نماید و در صورتی که مشترک حاضر به ارسال مدارک مورد نیاز نشود ، حساب کاربری ایشان تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهد بود همچنین میتواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد . متن توافقنامه همواره برروی سایت پرشين اس ام اس قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید .
 
ماده ۷ : پرشين اس ام اس سرویس حاضر را به همان شکلی که هست ارائه می نماید و تا زمان ارائه سرویس از اپراتور های طرف قرارداد میتواند به مشترکین خود سرویس دهی داشته باشد . در غیر اینصورت هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرویس های ارائه شده ندارد .
 
ماده ۸ : پرشين اس ام اس دارای قسمت پشتیبانی ( داخل سامانه ) می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد . همچنین مشتری تنها می بایست از طریق بخش ارتباط با مدير و يا تماس با شمراه هاي پشتيباني درج شده در صفحه اول  درخواست پشتیبانی نماید .
 
ماده ۹ : با توجه به استفاده از خطوط ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰ و عدم برگشت هزینه پیامک های نرسیده در این اپراتورها ، پرشين اس ام اس مسئولیتی در قبال پیامک های نرسیده ندارد .
 
ماده ۱۰ : پرشين اس ام اس در زمان های حساس و اضطراری ، از طریق پیام های داخلی در سامانه و همچنین پیامک به مشترکین ، شرایط مورد نظر به اطلاع کلیه مشترکین خواهد رساند . در صورتی که مشترک بدون توجه به شرایط اعلام شده ، پیامک تکی ، گروهی و … ارسال نماید ، و پیامک های ارسالی به دست مخاطبین مورد نظر نرسیده باشد ، مسئولیتی متوجه پرشين اس ام اس نخواهد بود . همچنین مشترک می بایست شرایط را پذیرفته و تا اطلاع بعدی از ارسال پیامک خودداری نماید .
 
ماده ۱۱ : استفاده از این سامانه برای وب سایت هایی با مضامین زیر غیر قانونی می باشد .
وب سایت هایی در مورد مسائل جنسی ( مطالب و تصاویر مستحجن ) و کودک آزاری  فعالیت میکنند .
وب سایت هایی که حقوق مولف محصولی یا خدماتی را نقض میکنند .
وب سایت های مربوط به خصومتهای شخصی و یا قومی .
وب سایت هایی که به نحوی شامل متون و یا مفهوم تبلیغاتی غیرقانونی می باشد .
وب سایت هایی که به هر نحو قوانین دولت جمهوری اسلامی را نقض میکند .
وب سایت های عرضه کننده غیر قانونی محصولات فرهنگی
 
ماده ۱۲ : هزینه های پرداخت شده در این سامانه به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد . لذا قبل از پرداخت هر گونه وجه از واریزی مربوطه اطمینان حاصل بفرمایید .
 
این قوانین در تاریخ 20/06/1391 تنظیم گردیده است و در صورت لزوم تغییر و اطلاع رسانی می گردد .
 

از حسن توجه شما سپاسگذاريم

© Panel SMS    Powered By  persian dade pardaze pooya   - © 1391, All rights reserved

ارسال سریع
logo-samandehi